Nabízíme Vám povrchovou úpravu práškovou barvou ( komaxitem ) a to na bázi epoxidu, epoxid – polyesteru, polyesteru. Jedná se o vysoce moderní, ekologický způsob povrchové úpravy vodivých materiálů pomocí elektrostatického nebo elektrokinetického nanášení práškové barvy vytvrzované v boxu při teplotě 160 – 210 stupňů Celsia.

Široká barevná škála práškových barev aplikovaná v naší práškové lakovně odpovídá v podstatě celé stupnici RAL. Navíc aplikujeme nástřiky speciálních barev specifických pro jednotlivé firmy, které oficiálně dodávají práškové barvy do České republiky (struktura, metalíza, antika, laky apod.)Předúprava je prováděna pomocí tenzidických vodních roztoků a malá část organickými rozpouštědly nebo odmašťovadly typu DLB, Delubol, Simplegreen, Duridine apod.
Povrchová úprava musí být prováděna na materiálu, který nesmí být napaden hloubkovou korozí. Povrchovou korozi je nutno mechanicky odstranit před nástřikem ať již u zákazníka nebo v rámci předúpravy přímo v lakovně.Dále nabízíme možnost tmelení nerovností tepelně odolným tmelem. Cena se stanovuje dle pracnosti a spotřeby tmelu se zohledněním nutnosti opětovného vytvrzení tmelených ploch ve vytvrzovacím boxu a následného broušení.Vrstva nástřiku se pohybuje od 60 – 90 mikronů při jednom nástřiku a 110 – 160 mikronů při dvojím nástřiku. Pro interiéry se používá epoxidových nebo epoxid-polyesterových barev. Pro venkovní úpravu se používá polyesterových práškových barev většinou fasádní kvality.

Informativní cena nástřiku včetně základní předúpravy (mimo mechanické předúpravy ) u běžných barev (bílá, černá,hnědá.šedá apod.) i u speciálních barev dle požadavku zákazníka je uvedena v odkazu ceník.

 

 

 

O firmě     |    Informace     |    Výroba     |    Ceník     |    Galerie     |    Kontakt